SZKLANE BALUSTRADY

Szklane balustrady stanowią ważny element aranżacji wnętrz we współczesnych budynkach. Przejrzysty materiał nadaje lekkości konstrukcjom, tworząc wrażenie otwartej, czystej i nowoczesnej przestrzeni.

balustrada szklana

Materiały, z których wykonujemy konstrukcje, spełniają najwyższe wymogi w zakresie bezpieczeństwa.  Stosujemy nowoczesne i sprawdzone rodzaje szkła, projektowane specjalnie z myślą o swojej przyszłej funkcji. Mogą zmniejszyć ryzyko upadku, ponieważ  są wyjątkowo odporne na obciążenia pomimo, iż mają postać cienkich szklanych formatek.

balustrada szklana

Szklane balustrady wykonujemy ze szkła laminowanego Stadip Protect. Jest to szkło wykonane z dwóch pojedynczych szyb hartowanych, połączonych ze sobą kilkoma warstwami folii PVB.  W razie stłuczenia folia zatrzymuje odłamki na miejscu, dzięki temu szyba nie rozpada się i  zachowuje określoną wytrzymałość aż do wymiany.

balustrada szklana

Niezależnie od swoich cech funkcjonalnych szkło  zachwyca głębokim połyskiem i pełną przezroczystością. Jest niewrażliwe na większość czynników chemicznych i atmosferycznych. W zależności od projektu i możliwości technicznych, montujemy balustrady słupkowe oraz samonośne w profilach lub mocowane punktowo. 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE