SGG PRIVA-LITE

Szkło SGG Priva-Lite to aktywne szkło, które pod wpływem prądu elektrycznego zmienia postać z matowej na przezierną.

Zmiana przezierności szkła następuje natychmiast co daje fantastyczny i zaskakujący efekt. Niezależnie od stanu transparentności, szkło SGG Priva-Lite  charakteryzuje się stałą i bardzo wysoką przepuszczalnością światła:  On -77%, Off – na poziomie 76%.  Stopień przezroczystości (zamglenia) jest na bardzo dobrym poziomie,  gdyż w stanie włączonym  wynosi tylko 5,7%.

Standardowo szkło SGG Priva- Lite produkowane jest w grubości 55,4 (12mm). Oprócz swej niezwykłej funkcjonalności  jaką jest zmiana wyglądu, zapewnia ochronę przed włamaniem a klasa bezpieczeństwa to P5A. Możemy wykonać produkt w różnych wersjach kolorystycznych, poprzez zastosowanie kolorowych folii zatopionych pomiędzy taflami szkła lub zastosowanie np. szkła barwionego. 

SGG Priva Lite- włączony

sgg priva-lite włączony . szafka szklana

SGG Priva Lite- wyłączony

sgg priva-lite wyłączony. szafka szklana

Ścianki szklane  ze szkła  SGG Priva Lite pozwalają na wydzielenie osobnej przestrzeni w pomieszczeniach, bez straty światła. Zapewnią prywatność na życzenie, a także komfort akustyczny na poziomie 38dB.

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz w oryginalny sposób oddzielić np. łazienkę od sypialni czy garderoby , kuchnię od salonu czy postawić pojedynczą ściankę zamiast typowego parawanu.

priva-lite szkło ze zmienną przeziernością

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkle SGG Priva Lite zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu.