KABINY I ŚCIANKI PRYSZNICOWE

Współczesna łazienka to już nie tylko pomieszczenie funkcjonale. To miejsce, w którym chcemy się zrelaksować i dobrze czuć. Kabiny i ścianki prysznicowe ze szkła, według indywidualnych projektów, pozwalają nadać łazience pożądany styl.

szklana kabina prysznicowa

Nasze kabiny i ścianki prysznicowe wykonujemy z wielką dbałością. Bardzo ważne są dla nas zarówno walory estetyczne jak i bezpieczeństwo. Kabiny i ścianki szklane wykonujemy wyłącznie na certyfikowanym szkle hartowanym ponieważ charakteryzuje się ono pięciokrotnie wyższą wytrzymałością na uderzenia i zginanie niż szkło niehartowane o tej samej grubości.

szklana ścianka prysznicowa typu Walk in

Duży wybór okuć: zawiasów, mocowań czy uchwytów, pozwala na wykonanie kabin szklanych w różnych wymiarach i kształtach. Okucia dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych a najczęściej używane wykończenia to chrom, czarny i złoto.  W naszych kabinach stosujemy solidne i sprawdzone rozwiązania, ponieważ gwarantuje to prawidłowe funkcjonowanie przez wiele lat.

niestandardowa kabina prysznicowa

Poprzez stosowanie w kabinach specjalistycznego szkła z  powłoką utrudniającą osadzanie się kamienia SGG Timeless, zdecydowanie poprawia  się komfort użytkowania i czyszczenie staje się łatwiejsze.

ZALETY SZKŁA SGG TIMELESS

GALERIA